Що потрібно вашому котику, щоб він почувався у безпеці?

П’ять речей, які зроблять середовище вашого кота безпечним:

✔️ Їжа: визначені години вживання їжі та індивідуальний посуд для кожного кота у домі, якщо у вас він не один.
✔️ Вода: постійно перевіряйте, чи вода у мисці прохолодна та чиста.
✔️ Туалет: завжди чистий та комфортний саме для вашого кота.
✔️ Місце для сну: м’яке та комфортне місце, а також знайомі запахи та звуки забезпечують відчуття безпеки для вашого котика. Деякі коти також люблять спати у затишних місцях, де можна сховатися.
✔️ Знайома територія: коли ваш кіт треться обличчям об деякі речі вдома, дряпає поверхні — він позначає свою територію власним запахом. Нехай у домі буде хоча б одне місце, на якому ваш котик зможе без проблем загострити свої нігті.

?Також варто звернути увагу:

Їжа, вода, туалет чи місце для сну повинні розташовуватися в місцях, які не містять зайвого шуму і мають принаймні два шляхи, куди кіт може зайти й вийти. Це дозволяє вашому улюбленцю втекти, якщо він відчуває загрозу або стрес, а потім так само просто повернутися.

Котам також треба давати можливість погратися. Це дозволить їм задовольнити природну потребу в полюванні та забезпечує розумову та фізичну активність.

Базові потреби котів такі ж, як і у нас: їм потрібна їжа, вода та спокійний сон, який відновить їхні сили. Лише тоді ваш котик буде весь час почувати себе захищеним.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *