Що потрібно вашому котику, щоб він почувався у безпеці?

П’ять речей, які зроблять середовище вашого кота безпечним:

✔️ Їжа: визначені години вживання їжі та індивідуальний посуд для кожного кота у домі, якщо у вас він не один.
✔️ Вода: постійно перевіряйте, чи вода у мисці прохолодна та чиста.
✔️ Туалет: завжди чистий та комфортний саме для вашого кота.
✔️ Місце для сну: м’яке та комфортне місце, а також знайомі запахи та звуки забезпечують відчуття безпеки для вашого котика. Деякі коти також люблять спати у затишних місцях, де можна сховатися.
✔️ Знайома територія: коли ваш кіт треться обличчям об деякі речі вдома, дряпає поверхні — він позначає свою територію власним запахом. Нехай у домі буде хоча б одне місце, на якому ваш котик зможе без проблем загострити свої нігті.

?Також варто звернути увагу:

Їжа, вода, туалет чи місце для сну повинні розташовуватися в місцях, які не містять зайвого шуму і мають принаймні два шляхи, куди кіт може зайти й вийти. Це дозволяє вашому улюбленцю втекти, якщо він відчуває загрозу або стрес, а потім так само просто повернутися.

Котам також треба давати можливість погратися. Це дозволить їм задовольнити природну потребу в полюванні та забезпечує розумову та фізичну активність.

Базові потреби котів такі ж, як і у нас: їм потрібна їжа, вода та спокійний сон, який відновить їхні сили. Лише тоді ваш котик буде весь час почувати себе захищеним.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *