Обов’язковий догляд за собакою взимку

Навіть, якщо ваш собака обожнює зиму, лапатий сніг і оглядати блискучі прикраси на ялинці, ця пора вимагає особливого догляду за ним. До цього холодного періоду краще готуватися вже зараз і запасатися корисною інформацією.

Тому ми зібрали для вас найважливіші поради з догляду за собакою взимку.

 1. Одягайте собаку для прогулянок
  Важливо подбати про те, щоб зимова прогулянка не перетворилася на випробування холодом для вашого улюбленця. Надягайте на нього одяг для собак, коли ви виходите на вулицю, особливо якщо ваш чотирилапий друг має коротку шерсть.
 2. Перевіряйте чи немає снігу/піску між пальцями
  Перевірте лапи собаки та ретельно висушіть їх після прогулянки. Це особливо важливо для довгошерстих собак. У таких собак сніг може збиватися між пальцями й перетворюватися на лід. Від цього собаці може бути боляче. Тому найкраще вистригти шерсть між пальцями, щоб цього не трапилося.
 3. Стежте, щоб собака був сухим та у теплі
  Висушіть мокрі лапи собаки й переконайтеся, що їх місце для сну оминає протяг.
 4. Попіклуйтеся, щоб собака був активним вдома
  Деякі собаки все ж не полюбляють холод. Тому вони не поспішають у таку погоду на вулицю. І змушувати їх гуляти не варто. Але обов’язково дайте йому багато іграшок, щоб і в приміщенні він міг звільнити свою енергію та не нудьгував.
 5. Скорегуйте раціон собаки
  Якщо ви помітили, що взимку ваш собака не такий активний, як в інші пори року, тоді простежте за кількістю їжі. У такі періоди собака може набрати зайву вагу, тому варто уважно прослідкувати за його раціоном.
 6. Одягайте на собаку світловий маячок
  Через те, що взимку темніє раніше, а світає пізніше, вашого собаку може бути важко знайти під час прогулянки. Прикріпіть світловий маячок до нашийника собаки, щоб бачити його у будь-яку погоду та будь-який час.
 7. Не залишайте собаку без нагляду в автомобілі
  Взимку температура в авто може швидко опуститися. Тому не залишайте собаку без нагляду в машині навіть на короткий час.
 8. Остерігайтеся водойм покритих льодом
  Тримайте собаку якомога далі від замерзлої води, оскільки ніколи не можна бути впевненим, що крига має достатню товщину. Завжди притримуйте собаку, якщо бачити, що у нього є бажання стрибнути на лід.

Щоб взимку ваш улюбленець почувався у теплі, комфорті та щасливо лапав сніжинки язиком, уважно поставтеся до всіх аспектів догляду за улюбленцем.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *