Нові рішення для сухої дезінфекції місць утримання домашніх улюбленців

Собаківництво в даний час набуває важливого значення в різних галузях народного господарства. Потреби у розвитку службового, декоративного, спортивного та спеціального собаківництва зростають, оскільки ці тварини − незамінні помічники та друзі людини.

Умови утримання домашніх тварин повинні задовольняти їх природні потреби в їжі, воді, сні, русі, контакті із собі подібними, у природній активності та інших потребах.

Місце утримання домашніх тварин повинно бути облаштовано таким чином, щоб забезпечити необхідний простір, температурно-вологісний режим, достатнє освітлення, вентиляцію та можливість контакту тварин із природним для них середовищем.

В сучасних екологічних умовах, як патогенні так і атипові мікроорганізми виявляють підвищену стійкість до більшості дезінфікуючих засобів, які використовуються у практиці ветеринарної медицини. В умовах утримання тварин тільки дезінфекції є недостатньо, волога, рівень якої зазвичай є підвищений сприяє росту і розмноженню патогенних мікроорганізмів, аміак погіршують якість умов життя та можуть призвести до виникнення захворювань.

З огляду на всі ці фактори актуальним було створення засобу біобезпеки комплексної дії. Компанією УПСП «ЗВК» спільно з провідними науковцями в галузі ветеринарії, було створено оригінальний продукт для підтримки свіжості та чистоти вольєрів «СВІЖІСТЬ DOGS».

Окрім того, актуальною є санація приміщень простими способами в присутності домашніх тварин, декоративних птахів та людини. Слід зазначити що засіб «СВІЖІСТЬ DOGS» належить до малотоксичних речовин 4 класу. В результаті проведених досліджень ефективності засобу встановлено, що бактерицидна дія засобу «СВІЖІСТЬ DOGS» в 95 разів сильніша від бактерицидної дії фенолу. Засіб ефективний у боротьбі та профілактиці бактеріальних та грибкових, включаючи аспергільози, інфекцій, діє проти кокцидій, виявляє противірусну активність, інсектицидну та лавроцидну дію на комах (мух, комах – кровососів та кліщів).

Комплексно-сполучний йод, який поступово вивільняється під час випаровування в навколишнє середовище, забезпечує дезінфекцію, санацію та дезодорацію повітря. Окрім того необхідна доза йоду потрапляє в організм інгаляційним шляхом. Йод (Iodine) — мікроэлемент, який хоча і в малих кількостях, але є абсолютно необхідним для собак та котів. Він є незамінним компонентом гормонів щитовидної залози, необхідний для росту, розвитку та регуляції обміну речовин. Нестача йоду викликає порушення функції щитовидної залози та розвиток базедової хвороби, втрату шерсті, призводить до надлишкової ваги. Нестача гормонів щотовидної (гіпотиреоз) є причиною порушення обмінних процесів, сповільнюється поділ клітин, серйозно страждає репродуктивна функція. Ефірні масла діють, як репеленти. Висока сорбційна здатність природнього-екологічно-чистого кальцію сульфату забезпечує чистоту у відкритих вольєрах та компенсує недоліки вентиляції в приміщеннях.

Засіб сануючий «СВІЖІСТЬ DOGS» показав відмінні результати під час застосування в місцях для утримання собак – гігієна підлоги та підстилки підсушування та покращення мікроклімату, профілактика ендокринних захворювань (первинний гіпотиреоз), алопецій ендокринної етіології, мертвонароджуваності; контроль маси тіла тварини. А також при проведенні інших ветеринарно-санітарних заходів: у вольєрах, наповнення туалетів домашніх тварин; санітарна обробка зовнішніх пунктів, особистої гігієни персоналу тощо.

Засіб для підтримки свіжості та чистоти вольєрів «Свіжість Dogs» миттєво усуває неприємні запахи, запобігає розвитку хвороботворних бактерій та мікроорганізмів, ефективний у вольєрах, на газонах, штучному торфі, патіо, цементі, при цьому не токсичний, безпечний для собак, людей і довкілля. Може застосовуватися для обробки місць окоту.


1 коментар до “Нові рішення для сухої дезінфекції місць утримання домашніх улюбленців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *