5 речей, що категорично заборонено вживати котам

Важко уявити, що їжа, яку спокійно споживаємо ми — є шкідливою, або навіть небезпечною для наших котиків.

Але насправді небезпека для котів від споживання такої їжі є. І вона дуже серйозна. Та це стосується не лише їжі:

 1. ЛІЛІЇ
  Кішки люблять їсти траву на вулиці, а деколи вони пробують жувати й кімнатні рослини. Але багато з них можуть бути токсичними. Лілії, зокрема, мають солодкий аромат, який приваблює допитливих котів. Однак його помаранчевий пилок є високотоксичним та спричиняє смертельну недостатність нирок у кішок.
 2. ЦИБУЛЯ
  Цибуля у сирому, вареному чи смаженому вигляді може призвести до розладу травлення вашого котика.
 3. АНТИФРИЗ
  Котів так сильно приваблює антифриз через його солодкий смак. Навіть кількох крапель цього розчину, в калюжі або під вашим автомобілем, достатньо, щоб завдати серйозного, якщо не летального, ураження нирок. Отруєння може трапитися навіть, якщо кіт просто пройдеться по розчині, а потім оближе свої лапки.
 4. МЕДИЧНІ ПРЕПАРАТИ
  Таблетки парацетамолу та ібупрофен дуже отруйні для котів. Наприклад, парацетамол настільки токсичний, що може завдати незворотної шкоди судинам і печінці котика. Тому ці таблетки заборонено давати чотирилапому для полегшення болю.
 5. ШОКОЛАД
  Як і для собак, шоколад отруйний для котів через речовину, яка називається теобромін. Навіть невелика кількість може спричинити проблеми із серцем, нирковою недостатністю та / або судомами. Тому краще не ризикувати навіть шматочком.
 6. АЛКОГОЛЬ
  Коти дуже легко та швидко п’яніють. Вважається, що лише столова ложка алкоголю може серйозно пошкодити печінку та/або мозок кота.

Пам’ятайте, що звичайні речі для вас, можуть бути дуже небезпечними для котиків.

Тому плитку шоколаду залиште для себе


1 коментар до “5 речей, що категорично заборонено вживати котам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *