Навіщо потрібні іграшки для собак?

Ci spiace, ma questo articolo è disponibile soltanto in ucraino e russo.

Чому іграшки корисні?
 1. Іграшки для вихованців формують правильний прикус, очищають зуби від нальоту і зміцнюють ясна. Багато собак схильні до серйозних проблем із зубами і яснами, тому іграшки — це запорука здоров’я вихованця.
 2. Якщо ви складете улюбленцю компанію в грі, то помітите, як у цуцика виробляється швидка реакція і міцна хватка. До того ж іграшки для вихованців дозволяють розвинути інтелект.

Які бувають іграшки для собак?

Сьогодні ви можете знайти іграшку для улюбленця на всі випадки життя. Їх можна розділити на такі види:

 1. іграшки для вулиці;
 2. вироби для дому;
 3. іграшки для дресирування собак;
 4. іграшки для розваг;
 5. інтелектуальні іграшки;
 6. іграшки з додатковим ефектом.

 

Коли собака один вдома, іграшки йому просто необхідні для того, щоб справитися зі стресом. У такій ситуації допоможуть вироби для домашніх собачих ігор. Серед них:

 1. іграшки-пищалки для собак. Принадність такої забавки в тому, що вихованець може розважатися з нею самостійно. Єдиний мінус: вони швидко зношуються;
 2. жувальні іграшки для зубів. Така дрібничка повинна бути у кожного собаки. Як правило, виріб виготовляється із субпродуктів і зовні може нагадувати звичайну кісточку. Але, на жаль, іграшка проживе до тих пір, поки песик її … не з’їсть;
 3. м’які іграшки для собак. Собачі м’які іграшки нагадують дитячі. Але ці вироби зшиті з міцної тканини;
 4. інтерактивні іграшки для собак. Від такої забави песик буде просто в захваті. У виріб вкладається корм, від чого у вихованця з’являється азарт. Він повинен виконати певні дії з іграшкою з ласощами всередині, щоб роздобути смачненьке. Це надійний спосіб відвернути увагу собаки.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *